fbpx

Bijące serce ogrodu

Kuchnie ogrodowe CANA Concept to wygoda i elegancja w wysmakowanym minimalistycznym stylu. To komfort użytkowania, odporność na czynniki atmosferyczne oraz wyjątkowa estetyka, która pozwoli na stworzenie ulubionego miejsca w ogrodzie, miejsca wspólnych posiłków w bliskości z naturą – o każdej porze roku.

Projektantom kuchni ogrodowych  CANA przyświecał jeden cel – stworzyć ważny element przestrzeni ogrodowej, tętniący życiem i radością i jednocześnie będący częścią architektury w swoich nienagannych proporcjach i dopracowanych detalach.

Na miarę

Kuchnie Cana Concept projektujemy w taki sposób, aby można je było dostosować do dowolnych warunków. Modułowa konstrukcja pozwala budować zarówno małe wyspy, kuchnie przyścienne, jak i duże, wielofunkcyjne systemy dedykowane branży horeca.

Aby nasze produkty harmonijnie wkomponowywały się w otoczenie oferujemy bardzo szeroka gamę materiałów wykończeniowych: od naturalnych po konglomeraty i metal. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych materiałów, nasze kuchnie można precyzyjnie dopasować pod kątem estetycznym do otoczenia, w którym będą użytkowane. Klientom, Architektom i Projektantom oddajemy do dyspozycji system, którego elementy mogą dowolnie łączyć i dostosowywać.

Nasz instagram

Zapytania ofertowe i współpraca

Karolina Kolano

CANA Partner Advisor

tel: +48 664 441 051
k.kolano@canaconcept.com

Szymon Chuderski

CANA Partner Advisor

tel: + 48 795 495 830
s.chuderski@canaconcept.com

Frédéric Collette

France Sailes Manager

tel: +33 674 218 674
f.collette@canaconcept.com

Anna Tabaczkiewicz

Business Development International Manager

tel: +48 501 380 975
a.tabaczkiewicz@canaconcept.com

Marcin Goraj

Product Development Coordinator

tel: + 48 600 813 962
m.goraj@canaconcept.com